پشتیبانی 09121933405

ساک ورزشی


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی


نحوه انتخاب (و بسته بندی) ساک ورزشی عالی


کوله پشتی یا ساک ورزشی؟ محل قرارگیری کفش داشته باشد یا نه؟ و جیب های متعدد را فراموش نکنید.

بستن ساک ورزشی برای باشگاه تا حدودی شبیه چمدان های خود برای سفر است: شما باید تمام وسایل مورد نیاز برای مقصد خود را داشته باشید و همچنین باید همه چیز را مرتب کنید تا بتوانید در زمان مناسب آن را پیدا کنید. و باید برنامه ای برای برخورد با محتویاتی داشته باشید که اغلب مرطوب و بدبو هستند.

بندهای ساک ورزشی و تسمه هایش را در نظر بگیرید

چگونه کیف باشگاه خود را حمل می کنید؟ من معمولاً با خودرو به باشگاه میروم و کیف می‌برم، بنابراین یک مدل دافل یا کیف دوشی را دوست دارم که بتوانم آن را با دست نگه دارم. 

از طرف دیگر، اگر پیاده یا با اتوبوس به باشگاه می روید، کوله پشتی منطقی تر است. فراموش نکنید که چه وسیله ای را با خود حمل می کنید - برای مثال، اگر با مترو هم به محل کار و هم به باشگاه بروید، یک کوله پشتی و یک کیف دستی و یک کیف کراس بادی می توانند به خوبی با هم استفاده بشوند. این به شما بستگی دارد که از کدام یک برای باشگاه ورزشی استفاده می کنید و از کدام برای کار. همچنین می توانید یک کیف بزرگتر به سبک کوله پشتی با محفظه های اختصاصی برای هر کارکرد در نظر بگیرید.

محل قرارگیری کفش داشته باشد یا نه؟

اگر فقط نیاز به حمل تعداد کمی وسیله دارید، یک ساک ورزشی تک محفظه ممکن است به خوبی مناسب باشد. اما اگر به چیزی بیش از یک بطری آب و یک حوله نیاز دارید، باید به فکر سازماندهی لوازم با ساک ورزشی حرفه ای باشید.

ساک باشگاه من همیشه حاوی یک جفت کفش رانینگ است و آن‌ها باید از هر چیز دیگری جدا باشند تا کثیفی کف یا بوی بد پا به بقیه وسایلم نرسد. بسیاری از کیف ها حاوی یک محفظه تونلی شکل ضد آب هستند که از بیرون آن را بارگیری می کنید و مسلماً برای کفش ورزشی مناسب است.

تونل کفش همچنین می تواند به عنوان یک کیسه خیس نیز عمل کند، که اگر شنا می کنید یا می دانید که در نهایت با لباس های خیس یا به ویژه کثیف مواجه خواهید شد، ضروری است. فقط یادتان باشد به محض رسیدن به خانه آن را خالی کنید.

خوشبختانه ساک باشگاهی نیچرهایک هر دو این محفظه ها ( تونل کفش و محل قرار گیری اشیای خیس ) را در اختیارتان قرار میدهد.

چگونه هوشمندتر لوازم داخل ساک ورزشی را سازماندهی کنیم

هر چقدر هم که ساک باشگاه شما محفظه های زیادی داشته باشد، باید مطمئن شوید که می توانید در زمان مناسب به وسایلتان دسترسی داشته باشید. من توصیه می کنم وسایلی را که نیاز دارید به چند دسته تقسیم کنید و هر دسته را به تنهایی بسته بندی کنید:

  • وسایلی که قبل از شروع تمرین به آنها نیاز دارید، مانند لباس های تمرینی
  • وسایلی که در طول تمرین به آنها نیاز خواهید داشت، مانند دستکش بدنسازی و بطری آب
  • وسایلی که بعد از تمرین به آنها نیاز خواهید داشت، مانند حوله و لوازم بهداشتی
  • وسایلی که احتمالاً به آنها نیاز نخواهید داشت، اما در هر صورت بسته بندی می کنید مانند جعبه کمک های اولیه یا مکمل ورزشی

با این حال، شما با محفظه های داخلی کیف خود محدود نمی شوید. مانند یک مسافر فکر کنید و از سازمان دهنده های اضافی مانند کیف کفش و جیب های بسته بندی استفاده کنید.

وقتی به خانه رسیدید وسایلتان را از ساک باشگاهی بندی خارج کنید

مهم‌ترین بخش نگهداری ساک ورزشی، علاوه بر اینکه هر از چند گاهی برای بیرون آوردن وسایلی که واقعاً به آن نیاز ندارید آنهرا از داخل ساک باشگاهی خارج می کنید، این است که هر بار که به خانه می‌روید، آن را باز کنید:

  1. آن شیکر مکمل ورزشی را باز کنید و فوراً آن را بشویید، یا حداقل آن را در سینک بیندازید. (بهتر است در حالی که هنوز در باشگاه بودید آن را آبکشی می کردید.)
  2. لباس های خیس یا کثیف را در لباسشویی قرار دهید.
  3. هر چیزی که عرق می‌کند اما شسته نمی‌شود، مانند کفش‌هایتان را هوا دهید. بند ها را شل کنید و زبانه ها را بیرون بکشید و آن ها را روی کیف خود یا کنار آن قرار دهید تا هنگام بسته بندی مجدد آنها را فراموش نکنید.

این فرآیند فقط چند دقیقه طول می‌کشد، و این کار باعث می‌شود تا اطمینان حاصل شود که کیف شما بوی بد نمی‌گیرد.

وقتی زمان بازگشت به باشگاه فرا رسید، روند را معکوس کنید - دوباره فقط چند دقیقه طول می کشد - و مطمئن شوید که همه وسایل مورد نیاز خود را دارید.

لوازم ضروری که باید در ساک ورزشی داشته باشید

بستن کیف باشگاه می تواند سخت ترین کار در مورد رفتن به باشگاه باشد. خب دیگه نه!

آیا اخیرا به عضویت باشگاه ورزشی درآمده اید؟ عالی! ما فهرستی از اصول اولیه کیف باشگاهی را گردآوری کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که شما قبل و بعد از تمرین به خوبی آماده هستید. این اقلام برای سلامتی و بهداشت شما مفید خواهند بود، بنابراین فوراً آنها را در کیف ورزشی خود قرار دهید.

وقت آن است که حدس و گمان را از بسته بندی کیف های باشگاه حذف کنید. شما می‌توانید تضمین کنید که تمام وسایل تمرینی خود را بدون احساس خستگی در رفت‌وآمد با بسته‌بندی مقدار مناسب، در اختیار دارید.

همه ما به این فکر کرده‌ایم که آب میوه‌های اضافی، سوهان ناخن و تجهیزات قدیمی را به باشگاه بیاوریم، اما چه کسی واقعاً به آن ها نیاز دارد؟ همه چیز در مورد ساده نگه داشتن آن در مورد بسته بندی ساک باشگاه است.

دانستن نحوه بسته بندی کیف ورزشی عالی به شما این امکان را می دهد که با اطمینان خاطر به تمرینات خود بپردازید و بدانید که همه چیزهایی را که قبل و بعد از تمرین نیاز دارید برداشتید. آیا این آرامش بخش نیست؟ بنابراین، قبل از رفتن به باشگاه، دوباره چک کنید

انرژی بار

این ایده خوبی نیست که قبل یا بعد از ورزش با معده خالی حرکت کنید. چند شکلات پروتئینی را در کیف بدنسازی خود نگه دارید زیرا ممکن است قبل یا بعد از تمرین به آنها نیاز داشته باشید.

خوب، ورزش کردن به این معنی است که شما کالری زیادی می سوزانید و این بدان معناست که شما چیزی برای میان وعده می خواهید. شکلات های انرژی‌زا نیز یک گزینه عالی برای میان‌وعده در سفر خواهند بود.

ساعت های هوشمند

ثبت کالری، قدم ها، خواب، ضربان قلب و سایر اعداد مهم کاملا ضروری است. ساعت ورزشی یکی از موارد مهمی است که باید همراه خود داشته باشید. پیگیری پیشرفت خود مفید است تا بدانید با چه سرعتی باید تمرین کنید. وقتی تمرینی را شروع می کنید، این ردیاب ها فوراً تمام حرکات را ثبت میکنند.

بطری آب یا شیکر

هیدراته ماندن در طول جلسات تمرینی بسیار مهم است. هر چه زمان بیشتری را در باشگاه بگذرانید، میزان آب مصرفی شما بیشتر خواهد بود. یک بطری آب قابل استفاده مجدد تهیه کنید تا در حین عرق کردن، خود را هیدراته نگه دارید. قمقمه ورزشی یا ماگ هر دو گزینه های عالی هستند. هیدراتاسیون کلیدی برای قبل و بعد از تمرین شما است! یک بطری آب محکم که سبک و ضد نشتی باشد ایده آل خواهد بود.

هدفون

یک جفت هدفون زیبا برای هر بازدید از باشگاه ورزشی ضروری است. موسیقی‌ای که به شما انگیزه می‌دهد و هدفون خوب می‌تواند تفاوت بین یک تمرین خوب و عالی را ایجاد کند. بنابراین، چه هدفون‌های کوچک را ترجیح می‌دهید یا هدفون‌های بزرگ‌تر، قبل از خروج از خانه، حتما هدفون مورد نظر خود را در کیف خود قرار دهید.

حوله ورزشی

حوله هایی که خود باشگاه در اختیارتان قرار می دهد همیشه انتظارات را برآورده نمی کنند. حوله شخصی خودتان را از خانه بیاورید تا مطمئن شوید که بعد از تمرین حوله تمیز و تازه دارید. پیشنهاد ما به شما حوله میکروفایبر نیچرهایک است که برای استفاده در حین ورزش ایده‌آل هستند. به سادگی رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و قبل از رفتن آن را در کیف باشگاه خود بیندازید.

به یاد داشته باشید که رعایت بهداشت بسیار مهم است - بیشتر ما حین ورزش عرق می‌کنیم. به دست داشتن یک حوله میکروفیبر کوچک باید بخشی از بهداشت باشگاه شما باشد. شما می توانید از آن برای کارهای مختلفی استفاده کنید، از جمله پاک کردن عرق از روی صورت یا تمیز کردن تجهیزات باشگاه قبل از استفاده از آن برای محدود کردن خطر گسترش باکتری ها و بیماری ها به دلیل استفاده از تجهیزات ورزشی مشترک. فضای زیادی را اشغال نمی کند، بنابراین همیشه یکی را در دست داشته باشید!