پشتیبانی 09121933405

نيچرهايكکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


برند نيچرهايك

برند نيچرهايك كجايي است؟ شايد سخت باشه باور كردن اين موضوع كه برند Naturehike با كيفيت از توليدات كشور چين هست. همه ما جنساي چيني را اغلب بي كيفيت ميشناسيم ولي بايد اين موضوع بدونيم كه محصولاتي كه داراي برند چيني هستن مثل نيچرهايك و ونسيديكال و ..... براي ورود به بازارهاي جهاني اجناس با كيفيت جهاني توليد ميكنند كه در همه قاره ها ازجمله امريكا و اروپا و.... بتوانند مشتريهاي بيشتري بدست بياورند.

برند نيچرهايك همانطور كه در معرفي شركت خود اعلام كرده سعي در توليد وسايل كوهنوردي سبك و كم حجم ميكند و تمامي محصولات نيچرهايك را به جز شرايط كارخانه اي در فضاي ازاد و جاييكه قراره از وسايل استفاده بشه توسط كارشناسان و طبيعتگردان مورد تست و بررسي قرار ميگيرد و بعد به مرحله توليد ميرسد.

نيچرهايك هر آنچه كه براي ماندن در طبيعت نياز داشته باشيد با بالاترين كيفيت و كاربري اسان در اختيارتان قرار ميدهد از جمله چادر، کیسه خواب، ننو، تشک، لوازم پخت و پز، مبلمان کمپینگ، وسایل لوکس کمپینگ، عضای کوهنوردی، لباس، انواع بگ، حوله و دستمال و غیره. برند نیچر هایک توانسته مشتریان اروپایی زیادی برای خودش دست و پا کند؛ چرا که کیفیت کالاهای این برند در حد برندهای اروپایی است، اما با قیمتی بسیار پایین تر

برند Naturehike توانسته چادر كوهنوردي فوق سبك ، كالاي خواب اعم از كيسه خواب ،ننو-تخت اويز ، بالش و .... و تجهيزات جانبي مثل تجهيزات پخت و پز ، نور و روشنايي و... با بهترين كيفيت به دوستداران طبيعت عرضه كند

برند نيچرهايك در حال حاضر به بيش از 90 كشور محصولات خود را ارائه كرده است. پاييز كمپ اتخار دارد به عنوان نمايندگي نيچرهايك در ايران كليه محصولات نيچرهايك را به صورت تك براي مصرف كنندگان و همچنين فروش عمده نيچرهايك به همكاران با ارزانترين قيمت ارائه دهد.