WAVE یک برند ورزشی آبی با تمرکز طراحی شده است که با بهینه سازی تجربه ورزش های آبی، لحظات موجی منحصر به فردی را برای افراد ایجاد می کند.

ما یک برند خلاق و پرشور هستیم که توسط تیمی با بیش از 35 سال تجربه در صنعت اداره می شود. ما ورزش های آبی را با اشتیاق به ارائه محصولات حرفه ای و خدمات یک مرحله ای به مردم دوست داریم. ما امکانات بی نهایتی را برای مردم در آب ایجاد می کنیم، درست مانند امواج.

برای ما، بهینه سازی چیزی است که کاتالیزور نوآوری را فراهم می کند. ما به نوآوری محصولات WAVE برای ارائه تجربه بهتر ورزش های آبی برای مردم اعتقاد داریم. ما مردم را قادر می‌سازیم تا خود را بهبود بخشند و به وضعیت و استانداردهای بهتر خود در فعالیت‌های آبی برسند.

هدف ما ارائه تجربه موج بهتر برای همه است. ما از نزدیک با افراد ورزشی کار می کنیم تا محصولات را به روز کنیم تا تجربه موج آنها را بهبود ببخشیم. ما در تلاش برای طراحی و نوآوری محصولات با عملکرد بالا با ایمنی و قابلیت اطمینان هستیم تا مردم تجربه موج بهتری را چه در داخل و چه در اطراف آب داشته باشند.

 کارخانه ما در تولید بیش از ششصد سبک محصولات آبزی تخصص دارد:
سری غواصی: ماسک غواصی، باله غواصی، اسنورکل، مجموعه غواصی رایگان و غیره؛ سری شنا: عینک شنا، کلاه شنا، باله شنا، لوازم جانبی شنا و غیره؛ سری لباس: لباس شنا، لباس شنا، جلیقه شنا، راشگارد، لباس ورزشی یوگا و غیره؛