نیچرهایک از مفهوم "سفر سبک در فضای باز" حمایت می کند و متعهد به ارائه محصولات سبک وزن با کیفیت بالا در فضای باز است.


از فضای باز لذت ببرید، از زندگی لذت ببرید


مفهوم نیچرهایک

        نیچرهایک مشتاق است تا تجربه مشتریان خود در فضای باز را با طراحی نوآورانه و کیفیت قابل اعتماد افزایش دهد.نیچرهایک به دلیل لوازم هایکینگ، کوهنوردی، کوله‌پشتی، وسایل کمپینگ، و لوازم جانبی سفر، شهرت بین‌المللی خوبی به دست آورده است.نیچرهایک همچنین به خاطر چادرهای نخی لوکس خود برای یک سبک زندگی پر زرق و برق مشهور است.


همراهان خوب می توانند زمان سفر را کوتاه کنند

    به لطف آزمایشات متعدد، نیچرهایک محصولات نوآورانه ای ارائه می دهد.آنها نه تنها در آزمایشگاه، بلکه در فضای باز و شرایط خاص آزمایش می شوند.نظرات کاربران برای نیچرهایک بسیار مهم است، به همین دلیل است که این شرکت به صدای کسانی که از این تجهیزات استفاده می کنند گوش می دهد.هدف تولید محصولات بهتر و بهتری است که نیازهای کاربران را برآورده کند.

کسانی که می توانند با خوشحالی سفر کنند باید کسانی باشند که سبک سفر می کنند


نیچرهایک در تحقیق و توسعه محصول، طراحی و ساخت تخصص دارد.نیچرهایک تجحیزات مخصوص پیاده روی، کوهنوردی، کمپینگ و سایر محصولات ورزشی در فضای باز را به فروش میرساند.نیچرهایک تجهیزات طبیعی، سبک و حرفه ای در فضای باز را تولید میکند.محصولات نیچرهایک از طریق فرآیندهای خاص و آزمایشات پیچیده تولید میشوند.

نیچرهایک همچنین برای اطمینان از توسعه و بهبود بیشتر محصولات خود، تجربه و بازخورد مشتری را در نظر می گیرد.


اختراعات و جوایز نیچرهایک


نیچرهایک دارای بیش از 80 حق ثبت اختراع است که شامل پرفروش ترین چادرهای کوله پشتی فوق سبک کلودآپ می شود.

نیچرهایک که بر اساس طراحی نوآورانه در ظاهر و عملکرد ایجاد شده است، چندین جایزه برتر را از سایت معتبر Aliexpress دریافت کرد و بهترین فروشنده جهانی توسط آمازون در سال 2018 شد. در نمایشگاه تجاری بین المللی که  سال 2019 در نانجینگ دایر شد، نیچرهایک جایزه طلایی را در بین تمام برندهای فعالیت های فضای باز فضای باز آسیا دریافت کرد.


بازار بین المللی و شهرت نیچرهایک


         نیچرهایک به بازار 72 کشور از جمله آمریکای شمالی، اروپای غربی، آفریقا و خاورمیانه دست یافت و در عین حال بازارهای خوبی در آسیای جنوب شرقی، اروپای شرقی و آمریکای جنوبی دارد.

         همانطور که نیچرهایک بازار بین المللی خود را گسترش می دهد، شهرت نام تجاری این برند با سرعت در حال رشد است. از نظرات خریداران آمازون گرفته تا نظرات هشتگ شده در اینستاگرام ، طراحی نوآورانه و کیفیت قابل اعتماد نیچرهایک بیش از پیش در صحنه بین المللی شناخته می شود.


سبک زندگی جدید خود را با نیچرهایک شروع کنید


چرا مشتریان محصولات نیچرهایک را دوست دارند؟


       محصولات نیچرهایک ارزیابی های بسیار بالایی را از سوی ورزشکاران حرفه ای فعالیت های فضای باز و کاربرانی که برای اولین بار انجام می دادند دریافت کردند!چادرهای پرفروش نیچرهایک به دلیل طراحی بسیار سبک وزن، مواد ضدآب تست شده در شرایط آب و هوایی شدید، ساخت چشمگیر، دوخت های دقیق و زیپ های دوگانه YKK مشهور هستند.نگاهی به آینده

      نیچرهایک که یک شرکت در حال رشد و قابل اعتماد است، پتانسیل بالایی برای رهبری اصلی تجارت جهانی را نشان می دهد.


      ما امیدواریم که هر یک از کاربران محصولات نیچرهایک با یک ذهنیت آرام طبیعی تحمل خود را نسبت به تنوع داشته باشند تا خود را به محدودیت ها برسانند و با مشکلات خود روبرو شوند.